Domů / Novinky / Rady pro krásné ruce a nehty
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Rady pro krásné ruce a nehty

Rady pro krásné ruce a nehty - Afrodit.cz    Krásné ruce a upravené nehty o nás mnoho vypoví. Ne náhodou proto rukám spousta lidí přikládá při prvním setkání velkou váhu a zaměřují na ně svou pozornost. Ruce si zaslouží péči a trochu rozmazlování. Jak tedy na krásné ruce a nehty nejen v zimě?

Pěstěné a hebké ruce

Kromě pravidelného mazání jednou za čas dopřejte rukám pořádnou dávku výživy. Stačí je na noc namazat trochu tlustší vrstvou krému a navléct si tenké textilní rukavice. Krém tak bude moci déle působit.

Jestliže sázíte na přírodní přípravky, potom se vám dokonale osvědčí olivový olej. Ten má na namáhanou pokožku takřka blahodárné účinky. Skvělá je například také měsíčková mast, která vám uleví i od vysušených a popraskaných rtů a menších poranění.

A co byste měla mít vždycky u sebe? Kromě obvyklých nezbytností nezapomeňte na malé balení krému na ruce. Zejména v zimním období se ruce vysušují ještě více než jindy, proto je několikrát denně důkladně promažte a nechejte krém vstřebat.

Vhodné je také vysušování citlivé pokožky rukou předcházet. Při úklidu proto používejte gumové rukavice. Ty by se měly stát vaším nepostradatelným pomocníkem i při umývání nádobí.

Upravené a pěkné nehty

Trápí vás slabé nehty, které už druhý den po nalakování vypadají hrozně? Někomu zkrátka není shůry dáno a lak se vždy téměř okamžitě oprýská. V takovém případě si zvykněte používat podkladový lak a také vrchní lak, neboť trvanlivost laku se tak výrazně prodlouží.

Nehtům také příliš nesvědčí častý kontakt s odlakovačem. Možností je volit spíše decentní barevné odstíny, na nichž nebude menší nedokonalost tolik viditelná.

Rovněž se nesnažte nechat nehty narůst za každou cenu. Pokud se lámou a třepí, dopřejte jim odpočinek a upravujte je nakrátko.

Uvidíte, že vaše ruce vám budou za péči vděčné a vy se za ně konečně nebudete muset stydět!

Napísal (a) Katka Romanová

katka Romanová

Zaujímam sa o módu, cestovanie, varenie aj zdravý životný štýl.
A baví ma o tom všetkom písať. ;).