Domů / Novinky / Runway look
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Runway look

Runway look - Afrodit.cz    Nechte se inspirovat. Dvakrát ročně se ve světových metropolích koná nejprestižnější akce celého módního průmyslu. Proslulí návrháři představují své modely pro nadcházející sezónu a tisíce nadšených diváků usedají do hlediště, aby mohli spatřit nové kolekce jako jedni z prvních lidí vůbec.
   
  Runway look
   

  Nechte se inspirovat

  Dvakrát ročně se ve světových metropolích koná nejprestižnější akce celého módního průmyslu.
  Proslulí návrháři představují své modely pro nadcházející sezónu a tisíce nadšených diváků usedají do hlediště, aby mohli spatřit nové kolekce jako jedni z prvních lidí vůbec.

   

  Také toužíte po šatech od designéra, ale nechcete si na ně brát hypotéku? Nechte se inspirovat a objednejte si podobné na našem e-shopu.

  Módní kolekce

  Americká módní návrhářka Lela Rose předvedla na své fashion show pro sezónu jaro 2015 šaty s puntíky. Módní kritici se shodli, že právě tento model byl jedním z těch nejvydařenějších z celé přehlídky. Vzor, který v padesátých letech proslavil především Christian Dior se opět vrací na výsluní a uniknout by neměl ani vám.

  elegantni saty cerno bile puntiky

  Pokud navíc sáhnete po elegantní černobílé kombinaci, nikdy neuděláte chybu. Tyto dvě barvy vám budou lichotit v každém věku a hodí se na jakoukoliv příležitost. Celkový look by měl působit velice decentně, proto si dávejte pozor na výběr ostatních doplňků. Zbytek outfitu laďte spíše do neutrálních tónů jako je například béžová či slonovinová.

  Spojení barev

  Značka Creatures of the Wind je na trhu od roku 2008. Za jejím názvem stojí dva mladí američtí návrháři, kteří za poměrně krátkou dobu stihli vybudovat takové jméno, které se v módní branži stalo pojmem s velkým "P". Na přehlídce New York Fashion Week pro sezónu jaro 2015 mnohé uchvátil look v extravagantním spojení černé barvy s červenou. Zajímavý střih s dlouhými rukávy a véčkovým výstřihem podtrhne ženskou siluetu a vyzdvihne její sebevědomí.

  damske cerveno cerne saty

  Designerské duo odvahou nešetřilo ani při výběru materiálů a vsadilo na sexy koženku. Součástí kompletu jsou výrazné páskové sandály na vysokém podpatku. Výsledkem je tak jedinečný model, který upoutá pozornost na první pohled a právě proto je ideálním oblečením na večerní akci.

   
   

  Napsal(a)  Kristýna Bémová

  Kristýna Bémová

  Žena milující nejen módu.

  Ráda cestuji a poznávám krásy nejen naší přírody.
  Díky sportu a lásce k hudbě poznávám spoustu zajímavých lidí a módních trendů.