Domů / Novinky / Šaty a já
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Šaty a já

 

Napsal(a) 
   

   

   

  Nevím jak vy, ale já si tyto události nedokážu představit bez stylových šatů, obzvlášť v létě. Samozřejmě, kalhotové kostýmy či elegantní overaly jsou také možnost, ale já si zkrátka potrpím na šaty. Které jsou v létě navíc mnohem příjemnější.

  Šaty na slavnostní události i běžné nošení

  Je dobré si rozmyslet zda si pořídíte přepychový model, který tak často nevyužijete. Univerzálnost je nespornou výhodnou lehčích letních šatů. Jednobarevné nebo jen s decentním potiskem využite při každé slavnostní příležitosti. Působí dostatečně elegantně. Odlehčíte-li je vhodně zvolenými doplňky, můžete je bez obav nosit i ve všední den.

  Nezbytné doplňky

  Já si přes šaty s odhalenými rameny obvykle přehodím vypasované sáčko nebo propínací svetřík, který je navíc užitečný při náhlé změně počasí. Ale někdy nepohrdnu ani velkou, elegantní šálou. Mám ráda světlé letní barvy.

  Jaké střevíčky?

  Co se týče bot, dávám přednost elegantním balerínám s lakovanou špičkou. V případě slavností pod širým nebem nejsou lodičky zrovna ideální.

  A jak vyzrát na doplňky?

  V tomto případě se řídím heslem, že méně je více! Chci, aby šaty opravdu vynikly, když jejich výběrem strávím pokaždé tolik času. Proto volím jemné náušnice i decentní řetízek, stejně tak i jemný náramek.

  Dámy, přiznejme si navíc otevřeně, že podobné události jsou ideální příležitostí k tomu, abyste si mohla pořídit už dlouho vyhlídnutý kousek. Přece nebudeme pořád chodit v jedněch šatech, to by bylo strašné faux pas!
  Tak hurá na nákup, v naší nabídce si jistě vyberete!

   

  Napsal(a)  Katka Martinová

  Katka Martinová

  Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
  A baví mě o tom všem psát. ;).