Domů / Novinky / Snadnější nákupy k různým příležitostem
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Snadnější nákupy k různým příležitostem

Snadnější nákupy k různým příležitostem - Afrodit.cz    Také si připadáte před Vánoci jako „štvaná zvěř“? Nebaví vás běhat po přeplněných obchodech a neustále přemýšlet o tom, čím obdarujete své blízké? Nestresujte se zbytečně. Ještě je čas, uvařte si kávu, dejte si něco dobrého a nechte se inspirovat v našem obchodě. Vánoce se blíží a je nejvyšší čas udělat si chvilku pro sebe, relaxovat a udělat radost i sobě malým dárkem.
Snadnější nákupy k různým příležitostem
 

Módní trendy nejen na Vánoce

Rádi bychom vám alespoň trochu zpříjemnili tento předvánoční čas a obohatili vás o nové trendy, které letos „frčí“. Aby byla vánoční atmosféra dokonalá, je důležité zvolit ty správné dekorace.

vanocni-pohlazeni2

Pytlovina přírodní materiály jsou jednoduché, dostupné každému a navíc s nimi uděláte hodně parády. A co si pod tím představit? Režné provázky, pytlovina, šišky, sušené květiny, ovoce a jiné přirodní dekorace, které dají vaší domácnosti krásně útulný nádech. Použít můžete také kaštany, ruličky z toaletního papíru. Pokud máte malé děti, bude společné tvoření velmi příjemným zpestřením. Nezapomeňte také na vlastnoručně vyrobený svícínek nebo vánoční věnec.

vanocni pohlazeni3

LED osvětlení je velký hit posledních let. K Vánocům patří světýlka všech možných tvarů, barev a velikostí. Jestliže máte rádi elegantní a čisté linie, jednoduše zkombinujte bílou barvu se stříbrnou nebo zlatou.

Vánoční trendy pro letošní rok udávají více zdobných prvků, dominují barvy s metalickými podtóny. Opět platí zlaté pravidlo, méně je někdy více.

vanocni pohlazeni1

Tipy na vánoční dárky

Co by to bylo za Vánoce bez vánočních dárků. Právě ty představují často největší problém, protože si dnes každý koupí, co potřebuje. Nejvíce potěšíte dárky s trvalou hodnotou, která vydrží. Patří sem také móda a doplňky.

Rádi bychom vás upozornili na akce a výprodeje zboží v sekci kabelek. Kabelky potěší každou ženu, ať už klasické proběžné nošení nebo třeba elegantní psaníčka. Kabelky si u ná můžete nakoupit za akční cenu 349 Kč a elegantní psaníčka za super cenu od 199 Kč. Věříme, že si z naší pestré nabídky vyberete a uděláte radost nejen sobě, ale i své kamarádce, mamince i dceři.

psanicka cervene sede cerne zelene modre

Mezhi další oblíbené dárky patří šperky, peněženky, doplňky do vlasů, dokonce i šály, rukavice a čepice jsou častým artiklem, který se objeví pod vánočním stromkem. Vkusnou šálou nebo šátkem potěšíte i sebe.

damske satky tunely pletene bavlnene

Užijte si Vánoce v kruhu rodinném trochu jinak

Chcete-li se vyhnout vánočnímu úklidu, zdobení a pečení, vyrazte s rodinou na Vánoce mimo domov. V posledních letech je velkým trendem trávit Vánoce například v lázních, na horách nebo zcela netradičně u moře. Není důležité, kde jste, ale s kým!

vanoce u more

 

Napsal(a)  Martina Richterová

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.