Domů / Novinky / Stylově i v teplácích? Jde to!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Stylově i v teplácích? Jde to!

Stylově i v teplácích? Jde to! - Afrodit.cz    Pryč jsou časy, kdy tepláky byly nevzhledným kusem oděvu vhodným tak maximálně na vynášení smetí… Časy se mění a s nimi i vzhled tepláků, které v současné době bez problémů zapadnou do vašeho moderního šatníku.

Všestranné tepláky pro každého

Nebudeme vám namlouvat, že v teplácích můžete jít kamkoli. Nejspíše si v nich jen tak nevyjdete do města, ale i při mnoha jiných příležitostech vám tepláky dokonale poslouží.
Co takhle dlouhé procházky se psem, nebo běhání?

A tepláky jsou k nezaplacení také v případě, že si jen potřebujete odskočit do obchodu pro pečivo apod. Jistě budete souhlasit, že dlouhé převlékání je v tomto případě zbytečnou ztrátou času. Navíc pokud si k teplákům obléknete také stylovou mikinu, nikdo vám nebude moci říct ani půl slova…

 

Stylově za všech okolností

I doma však můžete vypadat a cítit se dobře. Nemilosrdně proto zatočte se starými tepláky, které už mají nejlepší léta za sebou.
Přece jenom se jistě chcete svému partnerovi nebo partnerce líbit… Tak proč pro to něco neudělat, když tím vaše pohodlí nijak neutrpí?

 

Komfort nade vše

Kdo by se chtěl doma pohybovat v riflích, které sice mohou být poměrně pohodlné, ale co do pohodlnosti se měkoučkým teplákům nikdy nemohou rovnat!
A co teprve těsné šaty nebo další formálnější oblečení.

To by navíc mohlo při vaření nebo domácích pracích doznat újmy. Přitom oblíbené dámské tepláky snesou skoro všechno. A až vám doslouží, pořiďte si nové, bez dlouhého zkoušení! Správně ušité tepláky totiž padnou každému.

Hravé i nenápadné tepláky

Černé nebo tmavé tepláky se nikdy neztratí, ale další kousky ve vašem šatníku už mohou být rozhodně zajímavější! Originální detaily, například v podobě barevných, kontrastních šňůrek oživí i zdánlivě obyčejné dámské i pánské tepláky a udělají z nich hravý kousek.
Milovníci výraznějšího oblečení se neobejdou bez tepláků s nápaditými obrázky.

 

Také nedáte dopustit na pohodlné tepláky, které jsou tak příjemné na dotek? Nosíte je výhradně doma, nebo si v nich čas od času vyrazíte na procházku?