Domů / Novinky / Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek

Stylové ložní povlečení pro dokonalý odpočinek - Afrodit.cz    Komfortní matrace, pevný rošt, tak akorát tvrdý polštář a teplá přikrývka. To jsou nezbytné předpoklady pro kvalitní, ničím nerušený spánek. Značný vliv na náš pocit před usnutím má však také vzhled ložnice a zejména barva ložního povlečení. To by navíc mělo dokonale ladit s dalším zařízením ložnice. Jedině tak se může stát perfektní dekorací a oázou klidu v jednom!

Spaní doslova jako v bavlnce

Při výběru povlečení se nenechejte zlákat podezřele nízkými cenami a také pěknými motivy. V první řadě vybírejte ložní povlečení podle materiálu. Přece jenom se jedná o textilii, která vás obklopuje značnou část dne, tedy spíše noci. Je proto samozřejmě vhodnější upřednostnit přírodní materiály.

Jednolůžkové povlečení

 

Dokonalé povlečení pro každého

Pro romanticky založené osoby je jako stvořené dvoulůžkové povlečení s nadčasovým motivem Eiffelovy věže. Neméně stylové je také povlečení s typickými britskými motivy. Neméně romantické je povlečení s růžemi, nebo černobílá scenérie s jízdním kolem v kontrastním odstínu.
Naopak milovníky sportů a rychlých dopravních prostředků potěší povlečení s motivy aut a motorek. Nechybí ani povlečení s obrázky lodí, které zaujme nejednoho dobrodruha. A nadšený chovatel zvířat se neobejde bez povlečení s potiskem psů. Jaké povlečení je vaše nejoblíbenější?

Deka do každé domácnosti

Ovšem jak si ještě více užít domácí pohodu? Jestliže už máte po krk nekonečné zimy, udělejte si radost hřejivou dekou, která by neměla chybět v žádné domácnosti. Jistě budete souhlasit s tím, že v zimě není nic příjemnějšího, než se zabalit do hřejivé deky s šálkem horkého čaje v ruce! Deku však oceníte i během mrazivých nocí není vaše běžná přikrývka dostačující…

 

Přejeme vám šťastnou ruku při výběru povlečení a kvalitním, ničím nerušený spánek!

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

ú

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).