Domů / Novinky / Stylové zimní doplňky
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Stylové zimní doplňky

Stylové zimní doplňky - Afrodit.cz    Venku sice ještě nemrzne, ale ráno a večer je nepříjemné chladno, před kterým vás spolehlivě ochrání módní šátky a šály. Zachumlejte se do heboučkého šátku a nedejte škaredému počasí šanci! Hitem letošní zimy budou huňaté nákrčníky a pletené kukly s hřejivým kožíškem. Dámské šátky a šály dokonale zpestří každý outfit a zároveň zpříjemní zimní čas. Dodají ten správný šmrnc a eleganci.
Stylové zimní doplňky
 

Venku sice ještě nemrzne, ale ráno a večer je nepříjemné chladno, před kterým vás spolehlivě ochrání módní šátky a šály.
Zachumlejte se do heboučkého šátku a nedejte škaredému počasí šanci! Hitem letošní zimy budou huňaté nákrčníky a pletené kukly s hřejivým kožíškem. Dámské šátky a šály dokonale zpestří každý outfit a zároveň zpříjemní zimní čas. Dodají ten správný šmrnc a eleganci.

 


 

Dámské šátky

Moderní dámský šátek v oblíbeném tunelovém/kruhovém střihu vás příjemně zahřeje v chladných dnech. Dokonale zpestří váš look. 

 

Dámské šály

Barevný, jednobarevný, vzorovaný nebo více zdobený šál může být tou správnou volbou, jak doladit a zpestřit každý model.

 

Dámské kukly

Pletené dámské kukly, které zaručí dokonalé teplíčko. V chladných ránech se stylově zakuklíte a odpoledne elegantně dozdobíte svůj zimní model. Praktický designový doplněk, který ochrání nejen váš krk ale i účes.

 
 

Napsal(a)  Kristýna Bémová

Kristýna Bémová

Žena milující nejen módu.

Ráda cestuji a poznávám krásy nejen naší přírody.
Díky sportu a lásce k hudbě poznávám spoustu zajímavých lidí a módních trendů.