Domů / Novinky / Tanga nebo „bombarďáky“
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Tanga nebo „bombarďáky“

Jak vyzrát na spodní prádlo v létě. Se stoupajícími teplotami se postupně zkracuje délka našich sukní a šatů. Zejména v létě, kdy nosíme kratičké upnuté kousky, je důležité dbát na vhodný výběr spodního prádla, které by jinak mohlo výsledný dojem zkazit. A to se týče i barev, neboť průsvitné materiály mohou často ukázat i to, co by mělo zůstat skryto. V tomto případě vám nejlépe poslouží kalhotky v tělové barvě. A kdy jaký typ kalhotek zvolit?

 

Napsal(a) 
   

   

   

  Tanga

  Pod těsnou minisukni a úzké minišaty jsou tanga jasnou volbou. Pokud je nemáte příliš v lásce, tak jste ještě neobjevila ten správný model. I tanga totiž mohou být neuvěřitelně pohodlná, bez nepříjemného zařezávání.

  Klasické „bombarďáky“

  Maximálně pohodlné kalhotky, známé také jako „bombarďáky“ nemají zrovna dobrou pověst. Přitom se rozhodně nemusí jednat o antisexuální kalhotky, které jsou seprané, vytahané nebo vybledlé. Mnohdy mohou klasické kalhotky působit mnohem více sexy, neboť správně zvolený model vám dokáže vykouzlit mnohem lepší křivky než tanga.

  Nohavičkové kalhotky

  Pod sukně rozšířeného střihu se skvěle hodí pohodlné nohavičkové kalhotky. Navíc můžete zkusit trochu „potrápit“ vašeho přítele a místo vytahaných tepláků se doma pohybovat v těchto roztomilých kalhotkách.

  A co materiál?

  V létě je více než kdy jindy důležité dbát na to, z jakého materiálu je spodní prádlo, které nosíte.
  Ať už chceme, nebo ne, v létě se naše pokožka totiž více zapařuje, takže je důležité nebránit přístupu vzduchu ještě více, než je nutné. Nejvhodnější je samozřejmě kvalitní bavlněné spodní prádlo. Neprohloupíte ani nákupem kalhotek vyrobené ze směsi s převahou bavlny. Umělých materiálů, které jsou typické zejména pro tanga a krajkové se však vzdát nemusíte, jen se pokuste jejich nošení omezit.

   

  Napsal(a)  Katka Martinová

  Katka Martinová

  Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
  A baví mě o tom všem psát. ;).