Domů / Novinky / Teplé ponožky – základní vybavení do zimy
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Teplé ponožky – základní vybavení do zimy

Teplé ponožky – základní vybavení do zimy - Afrodit.cz    Právě v tuto chvíli to venku vypadá velice nepřívětivě. Je mlha, občas mrholí, někdy fouká a je pod nulou. Když už jsme se smířili s tím, že tedy přišla zima, očekáváme alespoň trochu sněhu. Ten však nepřichází. Budou letos Vánoce alespoň někde na sněhu nebo se opět budeme muset spokojit se sychravým, spíše podzimním počasím? To dnes neví nikdo.

Přestože však třeba stále není sníh, zima se nám může pěkně dostat pod kůži. Minusové teploty a silný vítr není nic příjemného, ať je sníh či nikoliv. A že si mráz naší malou Českou republiku najde, o tom není pochyb. Je potřeba se na něj pořádně vyzbrojit, aby nám těch několik měsíců zimy nezkazil.

Teplo od nohou je základ

No jistě, moudra našich babiček si čas od času připomínáme. A je to dobře, protože na nich vždycky kus pravdy je. A na tom, že nohy musí být v teple, je pravdy hodně. Vyřeší to teplé zimní ponožky.

 

Pletené nebo bavlněné, hlavně kvalitní

Ponožkám možná přes rok nevěnujeme moc velkou pozornost. Volíme je většinou podle barvy, aby nebyly jako pěst na oko, když někdy náhodou „vykouknou“. V zimním období je však potřeba vybírat hlavně teplé a vysoké ponožky, protože ty nám „vykouknou“ jenom doma. Zimní ponožky mohou být i zábavné a stylově navržené. Objevují se na nich zimní motivy, jako jsou vločky nebo jiné zimní vzory. Na trhu je ponožek nepřeberné množství a těch zimních právě přibylo. Vybírejte si ty kvalitní, které opravdu zahřejí.

Teplé ponožky na doma

Pokud jste vy nebo někdo ve vašem okolí manuálně zručný, je zima skvělou příležitostí pro předvedení vlastního umu. Ručně pletené ponožky, takové, které možná znáte právě od vašich babiček, v zimě hrají prim. A to převážně v domácím prostředí, protože takové, jaké znám a vlastním já, se do bot rozhodně nevejdou. Doma však plní svou funkci báječně. Je v nich teplo a jsou maximálně pohodlné. Jednoduše je nosím místo bačkor.

Ať si venku fouká, je zataženo nebo padá sníh, mě je v zimních měkoučkých ponožkách dobře a dobře bude i vám, pokud si takové pořídíte. Nenechte své nohy trpět a pořiďte jim také teplé zimní „obutí“.