Domů / Novinky / Trable s ponožkami
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Trable s ponožkami

Trable s ponožkami - Afrodit.cz    Vždy se to stane v tu nejméně vhodnou chvíli! O čem je řeč? Přece o trapasech s ponožkami! Naštěstí se tyto trable nevyhnou nikomu, takže každý je dokáže pochopit. A co všechno nám mohou nezbedné ponožky vyvést?

Nečekaně vyklubaný palec

Palec lezoucí z ponožky zrovna ve chvíli, kdy to nejméně potřebujete! Zkrátka typická situace. Každému se to už někdy stalo, ať už na návštěvě, v obchodě s obuví, v šatně ve fitness centru, na masáži, nebo kdekoli jinde. Pravda zkrátka je, že v tomto případě zákon schválnosti funguje neomylně, takže nemá smysl se tím nijak zvlášť trápit. Vždy je lepší takovou situaci brát s nadhledem a obrátit ji v žert.

Každá ponožka jiná

Avšak ponožky nám přináší další nečekané trable v ne zrovna ideálních situacích. Také každé ráno věčnost vymýšlíte dokonalý outfit, ale na takové detaily, jako jsou ponožky, už vám nezbývá moc času? Pak se vám jistě nejednou stalo, že jste měli každou ponožku jinou. Jestliže se jednalo o černou a hnědou barvu, možná si rozdílu nikdo ani nevšiml. Ale pokud si libujete ve veselých ponožkách s obrázky a nejrůznějšími motivy, pak jistě bylo o zábavu postaráno ;)

Nevhodně zvolené ponožky

Nikdy nevíme, co se ten který den všechno semele. Proto nás může někdy zaskočit nečekané pozvání nebo jiná událost, při které si musíme zout boty. V takových chvílích ve vás úplně zatrne a krve by se ve vás nedořezal? Marně přemýšlíte, který obrázek dnes zvítězil při výběru ponožek? Potom vězte, že v tom nejste sami a nedělejte si obavy. Možná příště budete prozíravější…

 

Naše rada

Nikdy se nepokoušejte tyto události „zamaskovat“. Tím nic neschováte, neboť na vše přitáhnete ještě větší pozornost. Raději se omluvte a dále už se k mrškám ponožkám nevracejte.

 

A jaké trable způsobily ponožky vám? Budeme rádi, když se s námi podělíte o vaše humorné příběhy.

 

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).