Domů / Novinky / Veselé gumové boty a pantofle nejen pro parádu
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Veselé gumové boty a pantofle nejen pro parádu

Veselé gumové boty a pantofle nejen pro parádu - Afrodit.cz    Gumové boty se těší neutuchající popularitě. Co stojí za jejich úspěchem? Rozhodně jejich všestrannost a komfort, které dětem i dospělým poskytují. Gumové pantofle jsou navíc velmi lehké, takže o nich téměř nebudete vědět. Mohou hrát všemi barvami, což ocení zejména děti, které si je díky tomu zamilují. A co teprve ozdoba v podobě motorky nebo květiny?

Oblíbené na pláž

Výhodou gumových bot je jejich všestranné využití. Na pláž v nich nejen dojdete, ale bez obav se v nich můžete vydat i do vody, kde číhají ostré kameny a podobně. Už se nebudete muset bát, že šlápnete na něco ostrého nebo spadnete na nerovném dně a zkazíte si tak celou dovolenou. Na léto jsou gumové boty zkrátka jako stvořené!

Nepostradatelné na sport

Při hraní i oblíbených sportovních aktivitách gumové pantofle jistě najdou uplatnění. Zejména v tropickém počasí si nebudete moci prodyšné a pohodlné boty vynachválit!

Praktické na zahradu

Rychle se obout a zase vyzout. To je gumové pantofle vskutku příznačné! Na zahradu nebo terasu jsou takové boty ideálním řešením, neboť se i velmi snadno udržují, stačí je omýt pod proudem vody, případně jemně otřít vlhkým hadříkem a budou zase jako nové!

Pohodlné na procházku

Gumové pantofle se hodí na kratší výlety a procházky díky příjemně tvarované stélce, která noze poskytne dostatečnou oporu. Patní pásek zaručuje dostatečnou stabilitu a zajistí, že i v mírně náročném terénu drží pantofle na nohou zcela bez problému!

Vděčné na pochůzky

Potřebujete rychle zaskočit na nákup, na poštu nebo kamkoli jinam? I v takovém případě vám gumové pantofle výborně poslouží. Jen jim dejte šanci!

 

Vlastníte už nějaké gumové boty, nebo si je letos konečně chcete pořídit?

Jaká barevná varianta vás nejvíce zaujala? Přesvědčte se konečně o jejich výhodách i vy!

 

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).