Domů / Novinky / Vneste jaro do svého šatníku
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Vneste jaro do svého šatníku

Vneste jaro do svého šatníku - Afrodit.cz    Zdá se vám, že letošní zima nemá konce? Počasí zatím jarní náladě příliš nepřeje. To však nemění nic na tom, že pomocí veselých módních kousků si může jaro najít cestu do vašeho šatníku i života. Vězte, že právě teď je ten nejlepší čas na oživení vaší garderoby.

Oblíbené lehké kousky

Deprimuje vás pohled do zimního šatníku?
Potom vytáhněte své oblíbené jarní a letní kousky. Ale ještě lépe uděláte, když si pořídíte nějaký nový přírůstek! Nové tričko či top se vždycky hodí, proto si udělejte radost. Uvidíte, že v novém zářivém kousku se budete rázem cítit mnohem lépe. Volte oblečení z příjemných, prodyšných materiálů, které se dají nosit po celý rok
. Než abyste se zabalila do tlustého svetru, vydejte se cestou vrstvení. V tomto případě se nebojte kombinovat nesourodé kousky, například košile, vesty, pulovry… zkrátka co vás jen napadne!


I materiály mohou vytvářet zajímavé kontrasty, jako třeba umělá kožešina, teplejší úplet, detaily z teplákoviny apod.

Optimistické barvy a vzory

Jaro budete mít rázem na dosah, jestliže vsadíte na romantické květinové vzory. Proto sáhněte například po něžných květovaných legínách, které vám jistě vyčarují úsměv na rtech i v třeskuté zimě…


Do nevyzpytatelného počasí jej můžete doplnit teplejším jednobarevným svetrem.
Pokud však neholdujete něžným květinám, vsaďte aspoň na veselejší barvy, které vám pomohou zatočit s tmavými zimními outfity. Nelíbí se vám, že ulice na několik měsíců v roce ovládne černá barva, občas vystřídaná tmavě modrou, hnědou a vínovou?
Kdo říká, že vy musíte jít s davem… Jindy vyzkoušejte oblíbené proužky, které rozhodně nejsou vyhrazeny pouze pro oblíbený letní námořnický styl.

Také potřebujete po dlouhé zimě na jiné myšlenky? Který kousek bude prvním přírůstkem do vašeho jarního šatníku?

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).