Domů / Novinky / Vyberte si pro sebe ten správný deštník
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Vyberte si pro sebe ten správný deštník

Vyberte si pro sebe ten správný deštník - Afrodit.cz    Rozbil se vám právě deštník nebo jste se rozhodli koupit si nový? Protože je na dnešním trhu deštníků celá řada, pomůžeme vám najít ten, který se bude hodit právě vám.

Stylová za každého počasí

Skládací nebo holový?

Základní rozdělení deštníků je na skládací a holový. Jak již sám název napovídá, skládací deštník je praktický díky svým rozměrům. Složený se vejde i do malé kabelky nebo pánské tašky, a proto je vhodný na každodenní použití – do práce, do města i na výlet.

Skládací trendy dámský deštník

Naproti tomu holový deštník do kabelky nestrčíte, ale na druhou stranu sám o sobě působí velmi elegantním dojmem. Pokud chcete vypadat reprezentativně a záleží vám na tom, abyste zapůsobili, rozhodně pro tento okamžik sáhněte po holovém deštníku. Můžete si vybrat od obyčejných deštníků s umělou holí, po velmi luxusní s holí dřevěnou. Holové deštníky jsou navíc praktické do silného deště, protože mají pevnější konstrukci než deštníky skládací.

Stylový holový dámský deštník

 

Oba druhy deštníků se prodávají buď ve vystřelovací verzi nebo s manuálním rozvíráním.

Výběr materiálu

Na tom, z jakého materiálu bude vámi zvolený deštník vyroben, také záleží.

Deštníky s ocelovou konstrukcí jsou pevné a hodně odolné, avšak mají mnohem větší hmotnost než deštníky vyrobené z materiálu, kde se kombinuje hliník, karbon a sklolaminát. Všechny tyto materiály vynikají nízkou hmotností, ale vyšší cenou. Takto vyrobené deštníky by se měli za silného větru otočit a konstrukce by se neměla polámat.

Deštník jako módní doplněk

Ať jste žena nebo muž, deštníky si vybírejte podle svého vlastního vkusu tak, aby vám ladil s vašim vrchním oblečením. Zamyslete se, v jakých barvách se nesou vaše podzimní saka a kabáty a zimní bundy. Chcete-li být v dešti vidět a působit neokoukaně, schválně můžete zvolit barvu deštníku v kontrastní barvě se svým oblečením. Sobě i všem ostatním tak rozzáříte zašedlé a deštivé odpoledne.

Atraktivní za každého počasí