Domů / Novinky / Vybrat tu pravou, nadělá vrásky!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Vybrat tu pravou, nadělá vrásky!

Vybrat tu pravou, nadělá vrásky! - Afrodit.cz    Nesmrtelné barvy, které jistě nezklamou. Tři podzimní modely jen pro vás. Která barva je ta vaše oblíbená: černá, bílá nebo hnědá? Stylová bunda do pasu, nízké krajkové kozačky, extravagantní kabelka, moderní rifle, elastické kalhoty...
Vybrat tu pravou, nadělá vrásky!
 

Nesmrtelné barvy, které jistě nezklamou

Tři podzimní modely jen pro vás. Která barva je ta vaše oblíbená: černá, bílá nebo hnědá? Stylová bunda do pasu, nízké krajkové kozačky, extravagantní kabelka, moderní rifle, elastické kalhoty...

 

Bílá barva symbol jemnosti a čistoty

Svěží bílá barvička

Luxusní dámská koženková bunda v barvě slonová kost má trendy krajkové rukávy a dokonale se hodí k nízkým kozačkám. Tradiční modré džíny s opraným motivem v kombinaci s klasickým černým tílkem či trikem skvěle doladí vkusná kabelka. Moderní bílá kabelka s designovým děrováním dodá modelu elegantní vzhled.

 

 

 

 

Neotřelá hnědá barva podzimu

Podzimní odstíny hnědé

Hnědé letní i jarní  nízké kozačky s krajkou skvěle ladí s béžovou krátkou bundičkou do pasu. Krajka, která vládne módě letošní sezónu nechybí na kozačkách ani koženkové bundě. Stylové černé elastické kalhoty se příjemně nosí a  vyváží barevnost modelu. Nepostradatelným doplňkem je vkusná krémová kabelka do ruky.


 

 

Rebelství a elegance v černé barvě

Tajemná, elegantní, rebelská černá

Černou koženkovou bundu s moderním krajkovým designem na rukávech ráda obléknete v létě, na podzim ale i na jaře. Lehce ji zkombinujete s každým doplňkem. Krajkové nízké kozačky s trendy kovovými detaily oceníte v deštivých dnech. Rebelský vzhled dodají klasické elastické kalhoty. Třešinkou na dortu je nevšední extravagantní kabelka do ruky.