Domů / Novinky / Vyzkoušejte platbu přes platební bránu
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Vyzkoušejte platbu přes platební bránu

Vyzkoušejte platbu přes platební bránu - Afrodit.cz    Nabízíme vám módu a módní doplňky, ze kterých si vybere každý. Kromě pestré nabídky a neustálého obměňování sortimentu se snažíme, abyste se cítili příjemně také při samotném nákupu. Proto přinášíme hned několik možností platby včetně velmi výhodného placení prostřednictvím platební brány. Nakupujte rychle, pohodlně a hlavně bezpečně.
Vyzkoušejte platbu přes platební bránu

 Sledujte podzimní trendy v našem e-shopu

Podzim už v je plném proudu, a proto jsme pro vás připravili oblečení a doplňky, které k tomuto ročnímu období neodmyslitelně patří. O slovo se hlásí teplé kabáty, bundy a ponča. Zejména ponča patří mezi oblíbené podzimní outfity, které jsou velmi hřejivé a navíc trendy. A samozřejmě nesmí chybět šátek nebo šála. Letos frčí takzvané tunely, tedy spojené šály, které jednoduše omotáte nedbale kolem krku a můžete vyrazit.

damske-kabaty-bundy-satky-tunely

Bezpečný nákup pro každého

Aby byl váš nákup maximálně pohodlný a hlavně bezpečný, nabízíme hned několik možností platby. Cenu za objednané zboží můžete uhradit buď v hotovosti, na dobírku nebo bankovním převodem. Nyní máte ještě jednu možnost, kterou je platba prostřednictvím PLATEBNÍ BRÁNY. Jde o velmi bezpečný způsob jak zaplatit za vaše nákupy v e-shopu. Navíc to je velice jednoduché a zvládne to opravdu každý. Platební brána vám umožní snadno a rychle z pohodlí vašeho domova realizovat on-line platby za zboží a služby pomocí internetového bankovnictví.

Jaké jsou výhody?

Platby přes platební bránu přinášejí hned několik výhod. Tou první je jednoduchost. Nemusíte si zakládat žádné další účty, pamatovat nová hesla. Jednoduše používáte své on-line bankovnictví, které již máte založené. Patrně největší přednosti je bezpečnost při placení, neboť jde o komunikace mezi námi a vaši bankou s využitím bezpečnostního certifikátů. O své peníze se tedy nemusíte obávat. Všechno probíhá velmi rychle, neboť platba je odeslána okamžitě po ověření vašeho dispozičního zůstatku.

Pokud budete chtít tuto platbu vyzkoušet, stačí jen potvrdit objednávku a vybrat si jako způsob platby „platební bránu“. Není třeba se ničeho obávat, je to velmi jednoduché a rychlé.

Udělejte radost sobě a svým blízkým

Věříme, že si z našeho sortimentu vyberete přesně to, co hledáte. Nepropadejte podzimní depresi a udělejte si radost hezkým oblečením, nebo kupte praktický a vkusný dárek svým blízkým. Sledujeme s vámi aktuální módní trendy.

 

Napsal(a)  Martina Richterová

Martina Richterová

Pracuji jako redaktorka.

Zajímám se o módu a módní doplňky.
Jsem maminkou čtyřletého chlapečka a žiji v Praze.
Mezi mé zájmy patří: četba, cestování a turistika.