Domů / Novinky / XXL móda - nestyďte se za svá nadbytečná kila!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

XXL móda - nestyďte se za svá nadbytečná kila!

XXL móda - nestyďte se za svá nadbytečná kila! - Afrodit.cz    Moc dobře víme, že většina žen nemá míry typické pro modelky. Proto v našem sortimentu s originální dámskou módou nemůže chybět XXL móda, která vyzdvihuje ženskou krásu. Co byste měla mít při nákupu dámské XXL módy na paměti?

 

Promyšlené kousky

Vhodné je vsadit na kousky, které působí velmi žensky, ale zároveň jsou rafinované a skryjí tak problematické partie. To platí samozřejmě pro šaty, kterým se plnoštíhlé ženy mnohdy zcela nepochopitelně vyhýbají, přitom by měly tvořit podstatnou část jejich garderoby. Silueta by měla být v centru pozornosti neustále, proto zapomeňte na nelichotivé bundy a dejte šanci elegantním kabátům. A samozřejmě se najdou i kousky, do kterých se můžete příjemně zahalit, ale stále si zachovat svou ženskost. K tomu jsou jako stvořené ponča a kardigany, ale i obyčejný pulovr v kombinaci s elegantní sukní.

Volné i upnuté střihy

Vašim plným křivkám rozhodně neprospěje, když se zahalíte do příliš volných šatů, které budou působit příliš mohutně. Každá silueta, i plnoštíhlá, si zaslouží alespoň minimální zdůraznění. Mnohem lepší je zkombinovat upnutý svršek s volnou sukní, nebo naopak volnější tuniku s přiléhavou sukní, samozřejmě podle vašich tělesných proporcí.

Šaty v hlavní roli

Pravdou je, že i plnoštíhlé ženy se mohou pyšnit krásnýma nohama, které by byla škoda schovávat do volných kalhot. Šaty i sukně navíc umně skryjí nejen větší zadeček, ale také široké boky. Šaty se navíc dají nosit po celý rok, stačí jen vybrat vhodné kousky. Na jaře, v zimě i na podzim unosíte hřejivé úpletové šaty.

Originální nápisy a aplikace

Přilákat pozornost na příslušné partie mohou nejrůznější nápisy, které snad nikdy nevyjdou z módy! Vyvarujte se jednobarevných, příliš přiléhavých kousků, které zdůrazní každý záhyb a nelichotí nikomu, snad ani anorektickým modelkám.

 

Nebojte se ukázat své ženské křivky!

Napsal(a)  Katka Romanová

Katka Romanová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).