Domů / Novinky / Zapomeňte na zimní bundy! Dejte šanci kabátům!
Výrobci
Doporučujeme
Odběr novinek

Zapomeňte na zimní bundy! Dejte šanci kabátům!

Zapomeňte na zimní bundy! Dejte šanci kabátům! - Afrodit.cz    Nudí vás několikaměsíční nošení okoukané zimní bundy, ve které se necítí zrovna moc přitažlivě? Jistě s námi budete souhlasit, že klasická sportovní bunda není zrovna šmrncovní záležitostí. Přece jenom o poznání lépe jsou na tom moderní bundy, ale proč se spokojit s průměrem, kterého jsou plné ulice? Přesvědčte se o tom, že kvalitní zimní kabát je výbornou investicí, které rozhodně nebudete litovat!

Bunda versus kabát

Žijete v domnění, že během opravdu chladných dnů není jiná možnost, než si obléknout teplou, leč značně neforemnou a nelichotivou zimní bundu? Ovšem dokonale padnoucí kabát bez problémů zimní bundu zastoupí, a to i v tom nejchladnějším počasí.
Kabát v prodloužené délce vám mnohdy poskytne mnohem větší komfort a nedovolí, aby zima pronikla k ledvinám náchylným k prochlazení.

Sportovní bunda na volnočasové aktivity

Klasická zimní bunda by zkrátka a dobře měla zůstat vyhrazena na volný čas, kdy je přece jenom nutné dbát na maximální pohodlí a je nutné mít oblečení z odolnějších a pevnějších materiálů.

Elegantní kabát na běžné nošení

Naproti tomu zimní kabát z kvalitního materiálu bez újmy přečká několik sezón.
Základem šatníku by však měl být nějaký méně výrazný kousek, nejlépe v černém nebo béžovém odstínu, který vám dokonale poslouží i při formálnějších příležitostech, tedy nejrůznějších rodinných oslavách, pracovních schůzkách apod.

Vyhněte se módnímu peklu

Pamatujte na to, že kombinace krásných, elegantních kozaček a sportovněji navržené zimní bundy je pravé módní peklo, které by mělo z českých ulic co nejdříve zmizet a skončit v hlubinách pekelných!
A stejně tak sportovní obuv zhatí jakoukoli snahu o elegantnější outfit tvořený pečlivě vybraným kabátem!
Když se však při čekání na autobusové zastávce pečlivě rozhlédnete, jistě uvidíte aspoň jednu slečnu či paní, na které jde vidět, že se ráno nemohla rozhodnout pro elegantní, nebo naopak sportovní outfit…
Vy však přece máte jasno a ve slušivém kabátu vám žádné módní faux pas nehrozí!

Napsal(a)  Katka Martinová

Katka Martinová

Zajímám se o módu, cestování, vaření i zdravý životní styl.
A baví mě o tom všem psát. ;).